Stonie

Neohodnoceno

Zmenšená verze masážní a terapeutické podložky pro vaše chodidla je ideální na cesty. Lehkost a menší rozměry vám umožní vzít si podložku s sebou úplně všude a dopřát si příjemnou masáž a stimulaci akupresurních bodů naprosto kdykoliv a kdekoliv. Díky častějšímu a pravidelnému používání budou vaše chodidla a život zdravější rychleji.

690 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 3108
Stonie
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Jak Stonie pomáhá

Vaše chodidla jsou základem vašeho zdraví a správného fungování celého těla. Na ploskách chodidel se nachází akupresurní body propojené s různými orgány. Jde o meridiány, které pokrývají celé nohy a mají vliv na celé tělo. Proto jsou masáže chodidel tak oblíbené – přináší okamžitou úlevu od bolesti a stresu.  Díky akupresurní podložce Stonie si takovou masáž můžete dopřát kdykoliv a kdekoliv.

Pro koho je terapeutická a masážní podložka Stonie určena

Zmírňuje nebo úplně odstraňuje bolest nohou. Zlepšuje napětí v chodidlech. Zlepšuje případné křeče nohou a chodidel. Prokrvuje dolní končetiny a zmírňuje dopady dlouhodobého stání nebo sezení. Skvělá pomůcka při sedavém zaměstnání, pro práci u počítače doma nebo v kanceláři, ale také při odpočinku. Díky malým rozměrům ji můžete vzít všude s sebou, na pracovní cesty i na dovolenou. Je dobrým pomocníkem i pro diabetiky.

Jak terapeutická podložka Stonie zlepšuje vaše zdraví

 • Správné držení těla: Díky pravidelnému používání Stonie se automaticky naučíte tříbodovou oporu nohy během stání a správnému držení těla. Tento nový pohybový návyk si pak přenesete do běžného života a může vám ulevit od bolestí, které mají příčinu v nesprávném držení těla.
 • Okamžitá relaxace: Stonie vám poskytne okamžitou úlevu, čas pro sebe, relaxaci a uvědomění si vlastního těla. Na chvíli zapomenete na stres, únavu a načerpáte novou energii.
 • Krevní oběh a lymfa: Kombinace akupresury a reflexologie na podložce Stonie vám pomůže zlepšit cirkulaci krve a lymfy. To má pozitivní vliv na celkové zdraví.
 • Prevence nemocí chodidel: Stonie vám pomůže s plochými nohami, deformovanými klouby, například s vbočenými palci (tzv. hallux valgus) nebo s valgozitou kotníků. Ideální pomůcka pro řešení příčné a ploché klenby. Díky jejímu unikátnímu tvaru dostanete svoji klenbu zpátky do formy.
 • Balanc a trénink: Stonie není jen masážní podložka, ale také skvělý nástroj pro trénink. Pomáhá posílit ochablé svaly břicha a zlepšuje rovnováhu. Stimuluje plosky chodidel. To ocení sportovci a každý, kdo pečuje o své zdraví.

S jakými zdravotními potížemi Stonie pomáhá

 • Stres: Stonie je vaším spojencem v boji proti stresu. Masáž na Stonie okamžitě uvolňuje napětí a stresované svaly.
 • Deformace chodidel: Například vbočený palec (hallux valgus hallux rigidus), ploché nohy, valgózní kotníky nebo kolena a další.
 • Bolesti kolen a zad: Stonie podporuje správné držení těla a mírní bolesti, které mohou být spojeny s nesprávným postojem těla.
 • Přetížené svaly: Stonie je skvělý nástroj pro uvolnění přetížených svalů po sportovním výkonu. Masáž na Stonie urychluje regeneraci svalů

Začněte pečovat o své nohy tak, jak si zaslouží. Věnujte jim pozornost a budete zdravější. Se Stonie je to jednoduché. Jak s Stonie cvičit  ukázky nových videí

Technické informace

 • Rozměry (mm): 260 × 80 × 18
 • Materiál nášlapné plochy: Jasan
 • Povrchová úprava: Saflorový olej